Spoločenské udalosti

Svadby

Deň, kedy sa dve rodiny spoja v jednu, je jedným z najkrajších v živote zamilovaných. Vyžaduje si spojenie citu, vkusu, dobrých nápadov a bezchybnej organizácie. Našou úlohou je splniť Vaše priania profesionálnym spôsobom tak, aby bol výsledok dokonalý pre Vás aj Vašu rodinu. S radosťou pripravíme svadbu podľa Vášho vkusu, či už tradičnú, honosnú, alebo originálnu s akoukoľvek témou.

Oslavy

Nie len svadba, ale každá spoločenská udalosť je dôvodom na oslavu, ktorá zostane v pamäti všetkých zúčastnených. Vaše narodeninové oslavy, rozlúčky so slobodou, oslavy výročí, firemné večierky a krstiny pripravujeme tak, aby ste opäť hľadali dôvod oslavovať. Vyberte si z mnohých služieb navyše presne to, čo Vaša oslava potrebuje - jedinečnú hudbu, menu, šaty či zábavu pre najmenších.

Želajte si viac


Služba "svadba na kľúč" si získala mnoho spokojných zákazníkov vďaka nášmu tímu, ktorý tvorí svadobný koordinátor, fotograf, kameraman, grafik, cukrárka, kuchári, čašníci. Celý tím spolupracuje už pri plánovaní svadby, čo znamená, že počas svadobného dňa funguje všetko tak, ako má. Výzdoba, svadobné oznámenia, hudba, šaty aj menu môžu tvoriť dokonalý celok. Nie je dôvod uspokojiť sa s priemerom. Na svadbe už nepotrebujete vlastného šoféra - nie všetci hostia odchádzajú zo svadby naraz, preto počas celého trvania svadby máte k dispozícii auto so šoférom, ktorý odvezie hostí jednotlivo v akomkoľvek čase.